بروزرسانی Gmail App

Farshadmb – زومیت , Guiding Tech – Windows PC Help, Android How-to, iOS & Mac Guides , hesam – زومیت

apppli

آخرین اخبار دنیای اپلیکیشن :

بروزرسانی اپلیکیشن جی‌میل با یکپارچگی بیشتر با گوگل‌درایو

گوگل به‌منظور سهولت استفاده از سرویس ذخیره‌ی ابری خود در جی‌میل، بروزرسانی را برای اپلیکیشن جی‌میلِ تحت پلتفرم iOS منتشر ساخته که با استفاده از آن دیدن، به اشتراک‌گذاری و همچنین ذخیره‌ی فایل‌های بین جی‌میل و گوگل‌درایو به راحتی انجام می‌شود.

کاربران اپلیکیشن جی‌میل در iOS ‌هم‌اکنون می‌توانند فایل‌های مورد نظر خود را از جی‌میل به‌راحتی و بصورت مستقیم با استفاده از Save to Drive در گوگل‌درایو خود ثبت نمایند. همچنین امکان برداشتن فایل نیز با استفاده از Insert from Drive وجود دارد. در زمان به اشتراک‌گذاری یک فایل نیز می‌توان تنظیمات مربوط به اشتراک‌گذاری آن را تغییر داد.

سیمون‌فورسیث، یکی از مهندسان نرم‌افزار گوگل در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

با استفاده از نسخه‌‌ی جدید اپلیکیشن، می‌توان درصورت عدم اشتراک‌گذاری فایل با شخصی که در حال ارسال ایمیل به وی هستید، در زمان ارسال نیز تنظیمات اشتراک‌گذاری را تغییر داد.

نسخه‌‌ی بروز شده‌ی اپلیکیشن جی‌میل، امکان مدیریت بهتر حساب‌های کاربری را برای افرادی که چندین اکانت جیمیل دارند، آسان‌تر می‌کند. افرادی که چندین حساب‌کاربری دارند قادر خواهند بود تا یکی از حساب‌های خود را به‌عنوان حساب اصلی در اپلیکیشن انتخاب نمایند. همچنین منوی تنظیمات اپلیکیشن جی‌میل برای استفاده آسان‌تر، بهینه‌سازی شده است. بروزرسانی اپلیکیشن جی‌میل از طریق اپ‌استور در دسترس کاربران iOS‌ است.

شرمنده ، بخش پاسخ ها بسته است.