تلکام 2016

خوب و بدهای تلکام 2016

 

تلکام

نمایشگاه تلکام امسال با اینکه بهترین دوره چند سال اخیر بود ولی نقاط ضعف هم داشت.

نمایشگاه تلکام امسال را می‌توان یکی از منظم‌ترین نمایشگاه‌های تلکام در چند سال اخیر دانست. اما این نمایشگاه در کنار نکات مثبت نکات منفی هم داشت.

نمایشگاه ایران تلکام ٢٠١۶ در حالی برگزار شد که همانند سال‌های گذشته، نقاط مثبت و منفی داشت. در این مطلب نقاط ضعف و قوت تلکام ٢٠١۶ را با هم بررسی می‌کنیم.

نقاط ضعف

– جذب مشتری با مسابقه و جُنگ: اپراتورهای مختلف تلفن همراه برای جذب مشتریان جدید یا نگه‌داشتن مشترکان جدید مانند هر سال اقدام به برگزاری مسابقه‌ها و جُنگ‌های مختلف کردند. البته امسال مراسم‌های مختلف و مسابقات متنوع کمتر از نمایشگاه‌ تلکام سال‌های قبل بوده است.

– آلودگی صوتی: تبلیغات رادیویی، جُنگ‌های مختلف، پخش موسیقی و مسابقات سبب شد نمایشگاه تلکام امسال نیز آلودگی صوتی بیش از حد داشته باشد و افرادی که جلسات همکاری داشتند از این آلودگی بسیار اذیت شدند. البته برخی از غرفه‌داران نیز از این وضعیت گله داشتند.

– صف‌های طولانی دریافت هدیه: افراد زیادی در نمایشگاه وقت خود را صرف ایستادن در صف‌های طولانی برای دریافت هدایای اپراتورها کردند.

– رقابت نا سالم اپراتورها: اپراتورهای تلفن همراه در نمایشگاه تلکام نیز فرصت را برای تضعیف رقیب از دست ندادند. موردی که بارها وزیر ارتباطات در این مورد به اپراتورها تذکر داده است.

???????????

نقاط قوت

– کارگاه‌های آموزشی: برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط رگولاتوری، زیرساخت و شرکت‌های خصوصی یکی از نقاط قوت همیشگی تلکام است که امسال با نظم و محتواهای به‌روزتری برگزار شد.

– نمایش فناوری‌های به‌روز: دو سالی‌است که اپراتورهای تلفن همراه و شرکت‌های اینترنتی در نمایشگاه تلکام خدمات به‌روز در ایران و دنیا را برای کاربران به نمایش می‌گذارند. فناوری‌های اینترنت اشیا، خانه هوشمند، شبکه 4.5G، تماس در بستر وای‌فای، تماس در بستر نسل چهارم و TDD-LTE جز فناوری‌های حاضر در نمایشگاه بود.

– حضور خارجی‌ها:حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه نسبت به سال‌های قبل برای بازدیدکنندگان ملموس‌تر بود.

– عدم ارائه سیم‌کارت رایگان: هرچند هدایای اپراتورها در نمایشگاه تلکام صف درست کرد، اما در این هدایا خبری از سیم‌کارت رایگان نبود.

منبع:

http://dapoxetinetabs.com

شرمنده ، بخش پاسخ ها بسته است.